FOC duplex patch cable, SC, OM 2, 50/125 µm, L00885C0003

FOC duplex patch cable, SC, OM 2, 50/125 µm, L00885C0003

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-01-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-01-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, DK-2533-03

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm
kr 67,42
Varenr
DIGIT-DK253303
FOC duplex patch cables, LC to LC, halogen-free, type Digitus DK-2533. LC to LC duplex multimode patch cable I-VH 2G50/125µ, connector with ceramic ferrules, 50/125 µm fiber, fiber class OM 2, Ethernet up to 1.0 Gbit.
Utvidet informasjon
Fabrikat DIGITUS
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0580
Produsentens artikkelnummer DK-2533-03
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607