FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00870A0000

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00870A0000

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00873A0000

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00873A0000

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00871A0004

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm
kr 141,62
Varenr
TELEG-L00871A0004
FOC duplex patch cables, halogen-free, LC to LC, type Telegärtner L0087. To ISO/IEC 11801, flame retardant, extended useful life, outstanding optical and mechanical properties - With multimode fibers to fiber category OM2.
Utvidet informasjon
Fabrikat Telegärtner
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0410
Produsentens artikkelnummer L00871A0004
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607