FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm, L00872A0003

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm, L00872A0003

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00870A0005

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00870A0005

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm, L00873A0003

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm
kr 110,00
Varenr
TELEG-L00873A0003
FOC duplex patch cables, halogen-free, LC to LC, type Telegärtner L0087. To ISO/IEC 11801, flame retardant, extended useful life, outstanding optical and mechanical properties - With multimode fibers to fiber category OM3.
Utvidet informasjon
Fabrikat Telegärtner
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0780
Produsentens artikkelnummer L00873A0003
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607