FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00892C0037

FOC duplex patch cable, LC, OM 2, 50/125 µm, L00892C0037

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm, L00891C0042

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm, L00891C0042

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm, L00890C0055

FOC duplex patch cable, LC, OM 3, 50/125 µm
kr 83,23
Varenr
TELEG-L00890C0055
FOC duplex adapter cables, halogen-free, SC to LC, type Telegärtner L0089. To ISO/IEC 11801, flame retardant, extended useful life, outstanding optical and mechanical properties - With multimode fibers to fiber category OM3.
Utvidet informasjon
Fabrikat Telegärtner
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0290
Produsentens artikkelnummer L00890C0055
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607