FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-02-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-02-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-05-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-05-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, DK-2533-03-4

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm
kr 80,03
Varenr
DIGIT-DK2533034
FOC duplex patch cables, LC to LC, type Digitus DK-2533. LC to LC duplex multimode patch cable I-VH 2G50/125µ, connector with ceramic ferrules, 50/125 µm fiber
Utvidet informasjon
Fabrikat DIGITUS
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0530
Produsentens artikkelnummer DK-2533-03-4
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607