FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00890A0080

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00890A0080

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00892A0075

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00892A0075

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm, L00891A0082

FOC duplex patch cable, LC, OM 4, 50/125 µm
kr 152,29
Varenr
TELEG-L00891A0082
FOC duplex adapter cables, halogen-free, SC to LC, type Telegärtner L0089. To ISO/IEC 11801, flame retardant, extended useful life, outstanding optical and mechanical properties - With multimode fibers to fiber category OM4.
Utvidet informasjon
Fabrikat Telegärtner
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0420
Produsentens artikkelnummer L00891A0082
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607