FOC duplex patch cable, SC, OM 4, 50/125 µm, DK-2522-10-4

FOC duplex patch cable, SC, OM 4, 50/125 µm, DK-2522-10-4

FOC duplex patch cable, LC, OS 2, 9/125 µm, L00871A0003

FOC duplex patch cable, LC, OS 2, 9/125 µm, L00871A0003

FOC duplex patch cable, LC, OS 2, 9/125 µm, L00870A0002

FOC duplex patch cable, LC, OS 2, 9/125 µm
kr 153,26
Varenr
TELEG-L00870A0002
FOC duplex patch cables, halogen-free, LC to LC, type Telegärtner L0087. To ISO/IEC 11801, flame retardant, extended useful life, outstanding optical and mechanical properties - With monomode fibers to fiber category OS2 (G657.A1).
Utvidet informasjon
Fabrikat Telegärtner
Opprinnelsesland Kina
Vekt i kg 0.0250
Produsentens artikkelnummer L00870A0002
Normal leveringstid Fjernlager 3 dager
Toll nr. 85447000
UNSPSC 26121607